Dziękujemy za wszystkie oddane na naszą drogerię głosy, w Plebiscycie Świątynia Kosmetyków, czyli Moja Ulubiona Drogeria, zorganizowanym portal TrustedCosmetics.pl.

 

W konkursie udział brały 42 sklepy kosmetyczne, a my zebraliśmy 6137 głosów, wyprzedzając wszystkich!

– “Aktualnie obserwujemy, że drogerie i perfumerie toczą swoistą walkę na promocje. Każdego miesiąca inny sklep zaskakuje obniżkami cen, konkursami, przecenami i gratisami. My postanowiliśmy sprawdzić co o Drogeriach i Perfumeriach sądzą konsumenci oraz czy sklepy kosmetyczne są otwarte na klienta i chętne do dialogu z nim.

Przeprowadziliśmy badanie konsumenckie, które składało się z dwóch etapów. Pierwszym było głosowanie na portalu, które miało sprawdzić największą popularność drogerii i perfumerii. Chcieliśmy dowiedzieć się, który ze sklepów nasi czytelnicy darzą największą sympatią i dlaczego. Drugą część badania skierowaliśmy do drogerii i perfumerii kosmetycznych, zapraszając ich do udzielenia wywiadu. I w tym drugim przypadku z ogromnym smutkiem stwierdzamy, że tylko 17 spośród 42 drogerii i perfumerii biorących udział w Plebiscycie pt. Świątynia Kosmetyków zdało egzamin potwierdzający otwartość na klientów. Co to oznacza? A no, że 17 sklepów, wśród których znalazła się mydlarnia oraz drogerie i perfumerie z chęcią odkryły się przed naszymi Czytelnikami i zdecydowały udzielić wywiadu. Naszym zdaniem sklepy kosmetyczne otwarte na klientów i chętne do dialogu z nimi są godne uwagi i polecania.” – wyznaje Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

statuetka_dla_drogeria_vica_trustedcosmetics_5

 

– “Gratulujemy i dziękujemy za Waszą otwartość na klientów, za chęć dialogu z nimi. Osobiście uważam, że to, co nam pokazaliście, udzielając wywiadu, dowodzi, że jesteście na najlepszej drodze — drodze dialogu z klientami! Tak trzymać!” – dodaje Renata Zielezińska, redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl.

 

Zachęcamy do lektury artykułu pt. Drogeria Vica — ulubioną drogerią Czytelników portalu TrustedCosmetics.pl