Luksusowe i naturalne preparaty pielęgnacyjne marki G-synergie – natural beauty. To profesjonalne kosmetyki tworzone przez profesjonalistów, których celem jest troskliwa pielęgnacja oraz przywracanie zdrowia, nawilżenia, witalności i komfortu zarówno skórze, jak i włosom.

 

Marka G-synergie stworzyła dwie linie kosmetyków. Podstawą receptury pierwszej z nich jest klasyczny imbir. Preparaty te charakteryzują się różowymi elementami graficznymi na opakowaniu i są dedykowane do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Natomiast głównym składnikiem receptur drugiej linii preparatów pielęgnacyjnych tej firmy jest dziki imbir, a kosmetyki z niebieską grafiką na opakowaniach przeznaczone są do pielęgnacji włosów suchych, przesuszonych i wymagających głębokiego nawilżenia.

Marka G-synergie stworzona przez profesjonalistów stawia sobie za cel spełnienie potrzeb kosmetycznych i zapewnienie tego, co jest dla człowieka i jego skóry i włosów najważniejsze, a więc: zdrowie, efekt, witalizm, blask, oraz łatwość i wygodę aplikacji.

G-synergie to symbioza z człowiekiem i jego naturalnymi potrzebami, to synergia specjalnie dobranych składników zawartych w produkcie, które dzięki unikalnym właściwościom uzupełniają się, tworząc interakcję oraz dając nieproporcjonalnie zwiększony efekt oddziaływania.

Marka G-synergie to innowacyjne, naturalne, luksusowe i profesjonalne preparaty do pielęgnacji ciała i włosów.
g_synergie
W linii niebieskiej znajdują się kosmetyki z dzikim imbirem G-synergie:

  • Energetyzujący żel do mycia ciała z dzikim imbirem marki G-synergie
  • Intensywnie nawilżająca odżywka do włosów z dzikim imbirem marki G-synergie
  • Intensywnie nawilżający krem do włosów z dzikim imbirem marki G-synergie
  • Szampon intensywnie nawilżający z dzikim imbirem marki G-synergie

W linii różowej znajdują się kosmetyki z klasycznym imbirem G-synergie:

  • Energetyzujący żel do mycia ciała z klasycznym imbirem marki G-synergie
  • Odżywczy krem do włosów farbowanych z klasycznym imbirem marki G-synergie
  • Odżywka do włosów farbowanych ochrona koloru z klasycznym imbirem marki G-synergie
  • Szampon do włosów farbowanych ochrona koloru z klasycznym imbirem marki G-synergie

 

g_synergie_szampon_farbowane

Wybierz odpowiedni kosmetyk dla Ciebie! Luksusowe i profesjonalne kosmetyki marki G-synergie wypełnione ekstraktami z imbiru możesz już teraz zamówić przez sklep: http://vica.pl/kategoria-produktu/g-synergie/