Akcje społeczne

Jesteś w: Strona główna / O Vica / Akcje społeczne

Drogerie Vica przyjazne dla otoczenia!

Kładziemy duży nacisk na działalność prospołeczną. Od początku istnienia firmy wspierane są inicjatywy dla lokalnych społeczności.

Firma propaguje aktywny tryb życia i angażuje się w liczne eventy charytatywne, sportowe i edukacyjne.

Obraz4
Obraz5.jpg

Polska Sieć Drogerii Vica była sponsorem strategicznym Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym oraz fundatorem części nagród dla zwycięzców. Nie mogło zabraknąć dodatkowej atrakcji, w postaci stoiska Vica, w którym odbywały się bezpłatne makijaże, malowanie paznokci oraz badanie kondycji włosów profesjonalną kamerą.

Wiemy,  jak ważna jest pomoc dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji. Uczestniczymy w wydarzeniach takich jak „Złotówka nadziei” – akcji charytatywnej zorganizowanej w Lesznie w celu niesienia pomocy podopiecznym fundacji Przyjaciele.
Jako uczestnik akcji otrzymaliśmy certyfikat „Firma z sercem”.

Obraz3
Obraz2

Wspieramy aktywność dzieci i młodzieży. Partycypowaliśmy w akcji: Pomóż nam wspierać młodych sportowców! Radość dzieci uczestniczących w spotkaniach była nie do opisania!
Nasi milusińscy otrzymali zestawy piłek.

Promujemy aktywny tryb życia na mistrzostwach w pływaniu w Gostyniu.

Obraz7
Obraz9

Tradycją stało się robienie zdjęć ze świętym Mikołajem w okresie świątecznym. Zdjęcia zostają wywołane, a dzieci otrzymują niezapomnianą pamiątkę.

Regularnie organizujemy akcje, które mają na celu wywołanie uśmiechu na twarzy klientów. Jak widać poniżej klienci uśmiechają się nawet po zjedzeniu kwaśnej cytryny ;)

Obraz8
pierniki1

Wspomagamy Dom Dziecka w Bodzewie.