Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy zaproszenie do udzielenia wywiadu dla portalu TrustedCosmetics.pl. Z miłą chęcią odpowiedzieliśmy na nadesłane pytania. Nie wiedzieliśmy, że ten wywiad jest badaniem rynku, które sprawdza naszą otwartość na klientów.

 

Jak wyznaje Renata Zielezińska — właścicielka i redaktor prowadząca prestiżowego opiniotwórczego portalu TrustedCosmetics.pl:

-“Przy okazji Plebiscytu Moja Ulubiona Drogeria organizowanego przez portal TrustedCosmetics.pl postanowiliśmy zbadać otwartość drogerii i perfumerii na klientów oraz poprosić je do udzielenia wywiadu. Bardzo zaskoczyło nas, że większość nie odpowiedziała na nasz mail z zaproszeniem. W związku z tym postanowiliśmy wyróżnić tych, którzy pomimo wielu obowiązków, znaleźli czas i chęci, by dać się poznać bliżej nam oraz naszym Czytelnikom.

Drogeria Przyjazna Klientom to godło potwierdzające otwartość na klientów i chęć dialogu z nimi, które potwierdzili Państwo, biorąc udział w naszym tajemniczym badaniu drogerii i perfumerii, poprzez chętny udział w wywiadzie, do którego zaprosiliśmy. Drogeria Vica doskonale wpisuje się w nasze założenia i jest otwarta na klientów oraz chętna do dialogu z nimi.”

 

Drogeria Przyjazna Klientom

Więcej o idei Plebiscytu przeczytacie w artykule pt. 17 Tytułów Drogeria Przyjazna Klientom — zdaniem naszej Redakcji.

Dziękujemy za to godło! Duma nas rozpiera.