Maszynki i pędzle do golenia dla mężczyzn

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Idealna maszynka jednorazowa do golenia – możesz ją mieć!

Gładka skóra to w dzisiejszym świecie absolutna konieczność – przynajmniej jeśli chcemy uchodzić za osoby schludne i zadbane. Dotyczy to oczywiście nie tylko kobiet, ale i mężczyzn, choć obszary, które ten wymóg obejmuje różnią się w przypadku obu płci. Podstawą uzyskania optymalnego efektu są bez wątpienia skuteczne maszynki do golenia, niemniej warto pamiętać, że w e-drogerii Vica.pl znajdziemy też inne produkty, które pozwolą nam ujarzmić niechciane włoski, w tym trymery do nosa i uszu.

Skuteczna jak maszynka do golenia

Idealna maszynka do golenia to taka, która nie podrażnia i nie rani skóry, a jednocześnie jest na tyle ostra i skuteczna, że radzi sobie nawet z dużą ilością twardych włosków i nie trzeba jej co chwilę wymieniać. Oczywiście producenci jasno informują, że niektóre artykuły tego typu to jednorazowe maszynki do golenia, natomiast z innych możemy korzystać przez dłuższy czas. Chodzi o wielorazowe maszynki do golenia czy też takie działające w oparciu o wkłady do maszynek do golenia, które również możemy nabyć w sklepie internetowym Vica.pl.

Niezawodne maszynki do golenia – dla kobiet i mężczyzn

Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych produktów, w tym zapewniające idealną gładkość jednorazowe maszynki do golenia damskie i męskie koreańskiej marki Dorco, które mają aż 6 ostrzy! Wiele maszynek wyposażonych jest również w ochronne mikrolistki, zmniejszające ryzyko skaleczeń czy też paski nawilżające, poprawiające komfort użytkowania. Te ostatnie często mają dodatek substancji łagodzących, jak oliwa z oliwek, allantoina czy propolis. W drogerii Vica.pl dostępne są maszynki do golenia oraz wkłady do maszynek do golenia takich cenionych marek i linii, jak Gillette Simply Venus, Gillette Venus Snap, Gillette Venus Comfortglide, Gillette Venus Riviera, Dorco Shai, a także przeznaczone dla panów Gillette Blue 2, PolSilver 2, Gillette Mach3, Gillette Fusion Proglide, Gillete Skinguard Sensitive, Gillette Styler, Gillette Sensor Excel i wiele innych.

Produkt dodany do ulubionych