Kostki i zawieszki do WC

Pokazano 1-24 z 62 pozycji

Czysto, pachnąco, higienicznie dzięki zawieszkom do WC

Zawieszka do toalety to prosty, sprytny, a przy tym bardzo skuteczny sposób na utrzymanie czystości w muszli klozetowej. Pozwala zapobiegać osadzaniu się kamienia, a także utrzymać delikatny zapach w całej łazience. W zależności od tego, jakie zawieszki do WC wybierzemy, możemy liczyć np. na niezwykle przyjemną woń lasu i drzew iglastych, soczystej cytryny i limonki, zapachy morskie, a także kwiatowe, jak magnolia czy lawenda.

Zawieszka do toalety – proste i skuteczne rozwiązanie

Zawieszka do toalety najczęściej jest mocowana na bocznej krawędzi muszli klozetowej. Przeważnie ma symetryczną formę, a po obu stronach znajdują się zbiorniczki ze specjalną substancją czyszczącą. Przy spłukiwaniu wydziela ona gęstą pianę, a także barwi wodę na wyrazisty kolor, wskazując, jak duży jest czyszczony obszar. Zawieszka do toalety może mieć również formę pojedynczej kostki, umieszczonej w koszyczku. Dzięki przywieszeniu możemy łatwo zachować higienę bez zbędnego wysiłku, i to zarówno we własnym gospodarstwie domowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, biurach, restauracjach, hotelach i innych podobnych miejscach.

Zawieszki do WC i inne artykuły do muszli klozetowej

Typowe zawieszki do WC to jeden z wielu elementów oferty sklepu internetowego Vica.pl w zakresie artykułów do utrzymania higieny i czystości muszli klozetowej. Znajdziemy tu również żelowe paski , kostki do spłuczki, a także bardzo silnie działające pastylki do czyszczenia WC. Bardzo przydatne, a przy tym niezwykle funkcjonalne są również takie produkty, jak żelowe krążki z praktycznym aplikatorem, które pozwalają przymocowywać je do wnętrza muszli bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Kostki toaletowe

Kostki do WC to rozwiązanie, które pomaga zachować higienę toalety o każdej porze dnia i nocy. Niezależnie od tego, o której godzinie z niej korzystamy, kostki do spłuczki sprawiają, że czujemy, iż zadbaliśmy o nieskazitelną czystość muszli sedesowej. Co więcej, zadowoleniu użytkowników sprzyja też uzyskiwany efekt wizualny – kostki do toalety przeważnie barwią wodę, a my widzimy, że preparat dokładnie wypełnia całą muszlę. Efekt jest potęgowany przez ładny zapach, jaki kostki WC uwalniają przy każdym spłukaniu. Nie zapominajmy jednak o podstawowej funkcji tego rodzaju produktów – kostki toaletowe nie tylko zwalczają brud, osad i kamień, ale także chronią toaletę przed groźnymi bakteriami i wirusami.

Kostki do spłuczki to wygoda

Przy tak wielu zaletach kostki do WC wielu fanów, którzy nie wyobrażają sobie toalety bez kostki do ubikacji. W sklepie internetowym Vica.pl można zaopatrzyć się w spory zapas tych produktów. Jednym z nich są tabletki do spłuczki, które znajdziemy w wielu wariantach i rodzajach. Ich wspólne cechy to np.: aktywne czyszczenie, zapewnianie świeżości oraz zapobieganie powstawaniu kolejnych zanieczyszczeń, np. przez wydzielanie obfitej piany. Część preparatów potrafi też przeciwdziałać pojawieniu się rdzy oraz skutecznie degraduje tłuszcze.

Skuteczne kostki zapachowe do WC

Magnolia, lawenda, zielona herbata, limonka, cytryna, a także zapach leśny i morski... takie aromaty kryją w sobie, ale i roztaczają wokół siebie rozmaite kostki do toalety. Co ważne, zapachy te przywodzą na myśl kontakt z naturą, a nie nieprzyjemne chemiczne substancje. Warto też pamiętać, że kostka do spłuczki podtynkowej ma bardzo wiele odsłon. Mogą to być np. tradycyjne odświeżające zawieszki chroniące muszlę przed osadzaniem się brudu, działające samoczynnie mocne pastylki do WC, wrzucane do odpływu toalety, kostki do spłuczki, żelowe paski bądź krążki do toalet, a także rozmaite wkłady uzupełniające do kostek do WC.

Produkt dodany do ulubionych