Żele do WC


Żel do czyszczenia WC

Żele do WC to bez wątpienia jeden z podstawowych środków higienicznych służących utrzymaniu czystości toalety. Są skuteczne, proste w aplikacji i zwykle są zapakowane w poręczne butelki lub saszetki. Przede wszystkim pozwalają rozprawić się z potencjalnie groźnymi dla zdrowia wirusami, grzybami i bakteriami, które w obrębie muszli klozetowej mogą bardzo szybko się rozwijać. Nic więc dziwnego, że żel do czyszczenia WC jest produktem często stosowanym w polskich gospodarstwach domowych.

Żel do WC z aplikatorem – jak go używać?

Jeśli chodzi o żele do WC, w ich stosowaniu przede wszystkim warto zachowywać systematyczność i konsekwencję – niezależnie od tego, czy mówimy o własnym gospodarstwie domowym, użytkowanym przez zaledwie kilka osób, czy też o obiekcie publicznym z nasilonym ruchu. Najwygodniejszy w użyciu jest żel do WC z aplikatorem, pozwalający na higieniczne nałożenie odpowiedniej ilości produktu tuż pod krawędzią muszli klozetowej. Żele do WC są środkami silnie działającymi, dlatego należy ściśle przestrzegać zasad użytkowania podanych przez producenta i przechowywać je z dala od dzieci.

Żele do WC i inne środki do czyszczenia toalet

Warto pamiętać, że w ofercie drogerii internetowej Vica.pl znajdziemy również inne skuteczne środki służące utrzymaniu higieny w toalecie. Są to m.in. płyny do dezynfekcji, środki do usuwania kamienia z WC, granulki i żele do udrażniania rur, zawieszki i kostki toaletowe, a także żelowe krążki i paski do toalet. W przypadku tych ostatnich na uwagę zasługuje wyjątkowo higieniczny, bezdotykowy sposób aplikacji – wklejanie do muszli i aktywowanie działania przez spuszczenie wody.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.