Zawieszki do WC

Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Czysto, pachnąco, higienicznie dzięki zawieszkom do WC

Zawieszka do toalety to prosty, sprytny, a przy tym bardzo skuteczny sposób na utrzymanie czystości i świeżości w muszli klozetowej. Pozwala zapobiegać osadzaniu się kamienia, a także uzyskiwać przyjemny zapach w całej łazience. W zależności od tego, jakie zawieszki do WC wybierzemy, możemy liczyć np. na niezwykle przyjemną woń lasu i drzew iglastych, soczystej cytryny i limonki, zapachy morskie, a także kwiatowe, jak magnolia czy lawenda.

Zawieszka do toalety – proste i skuteczne rozwiązanie

Zawieszka do toalety najczęściej jest mocowana na bocznej krawędzi muszli klozetowej. Przeważnie ma symetryczną formę, a po obu stronach znajdują się zbiorniczki ze specjalną substancją czyszczącą. Przy spłukiwaniu wydziela ona gęstą pianę, a także barwi wodę na wyrazisty kolor, wskazując, jak duży jest czyszczony obszar. Zawieszka do toalety może mieć również formę pojedynczej kostki toaletowej, umieszczonej w koszyczku. Dzięki przywieszeniu zawieszki do WC możemy łatwo zachować higienę bez zbędnego wysiłku, i to zarówno we własnym gospodarstwie domowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, biurach, restauracjach, hotelach i innych podobnych miejscach.

Zawieszki do WC i inne artykuły do muszli klozetowej

Typowe zawieszki do WC to jeden z wielu elementów oferty sklepu internetowego Vica.pl w zakresie artykułów do utrzymania higieny i czystości muszli klozetowej. Znajdziemy tu również żelowe paski do toalet, kostki do spłuczki, a także bardzo silnie działające pastylki do czyszczenia WC. Bardzo przydatne, a przy tym niezwykle funkcjonalne są również takie produkty, jak żelowe krążki z praktycznym aplikatorem, które pozwalają przymocowywać je do wnętrza muszli bez konieczności bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.