Odświeżacze automatyczne


Odświeżacze powietrza z czujnikiem ruchu

Automatyczne odświeżacze powietrza to rozwiązanie stosowane chętnie w wielu domach. Wystarczy zainwestować w jedno sprytne i dyskretne urządzenie, a potem możesz zapomnieć o przykrym zapachu i cieszyć się w pełni komfortową atmosferą. Sprawdź nasze elektryczne odświeżacze automatyczne i wybierz model dopasowany do swoich potrzeb.

Automatyczny odświeżacz powietrza do domu

Odświeżacze powietrza automatyczne to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią sobie przyjemny zapach w całym mieszkaniu, a jednocześnie nie chcą poświęcać wiele czasu na jego utrzymanie. Odświeżacz powietrza automatyczny zrobi wszystko za Ciebie! To niewielkie elektryczne urządzenie najczęściej stosowane jest w toalecie – jednak równie dobrze zapewniać może przyjemną atmosferę w sypialni czy pokoju dziennym.

Odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu – ekonomiczny i skuteczny

Automatyczny odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu to wyjątkowo ekonomiczna, a jednocześnie skuteczna opcja. Sprytny odświeżacz powietrza na ruch reaguje na zachowania domowników, zamiast ciągłego generowania zapachu oferując jego uwalnianie wtedy, kiedy jest to naprawdę potrzebne. Alternatywnym rozwiązaniem jest ustawienie odświeżacza tak, by uwalniał zapach w określonych przedziałach czasowych np. co 15 minut.

Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza – wybierz ulubiony zapach

Niezależnie od tego, czy kupujesz automatyczny odświeżacz z czujnikiem ruchu, czy też automat reagujący co kilkanaście minut, możesz wybierać spośród niezwykle szerokiej gamy zapachów. Mamy dla Ciebie takie propozycje jak morska bryza, leśna ścieżka, pełen kwiatów ogród czy cudowny aromat przywodzący na myśl świeże pranie.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.