Olejki eteryczne


Prozdrowotne olejki eteryczne

Olejki eteryczne to cenne substancje pochodzenia naturalnego, posiadające wiele prozdrowotnych i praktycznych właściwości, a oprócz tego cieszące wspaniałym zapachem. Mamy dla Ciebie wysokiej jakości olejki o wielu zastosowaniach!

Olejek lawendowy, a może goździkowy?

Olejki eteryczne pozyskiwane są z roślin metodą destylacji – w ten sposób z natury wydobywa się najcenniejsze substancje i najpiękniejsze aromaty. W naszej drogerii znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości olejków w klasycznych zapachach: olejek różany, olejek goździkowy czy olejek miętowy. Każdy z nich ma unikalne właściwości prozdrowotne, pomaga się odprężyć i zrelaksować, jednocześnie wypełniając dom cudownym aromatem. Ciekawym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem są patyczki zapachowe zanurzane w olejku eterycznym i rozsiewające wokół piękny zapach – skoncentrowany olejek wystarcza naprawdę na długo!

Antybakteryjne olejki eteryczne

Wśród naszych propozycji znajdziesz znane i cenione olejki antybakteryjne. Jednym z nich jest olejek herbaciany, pomocny również podczas przygotowania płynu do dezynfekcji, przy problemach z trądzikiem oraz po ukąszeniach owadów. Sprawdza się świetnie w trakcie aromaterapii, ale też przy masażu lub miejscowym stosowaniu.

Olejki eteryczne na kleszcze

Mamy dla Ciebie również olejek eukaliptusowy, który jako jeden z kilku olejków eterycznych pomaga w odstraszaniu kleszczy – warto stosować go profilaktycznie przed wyjściem do lasu. Eukaliptusowy olejek ma także działanie bakteriobójcze i pomaga w łagodzeniu stanów zapalnych skóry.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.