Wody toaletowe unisex

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Uniwersalne i uwodzicielskie wody toaletowe unisex

Szukasz zniewalającego zapachu, który jest w stanie urzec zarówno kobiety, jak i mężczyzn? Próbujesz znaleźć taki zapach, który będzie odpowiadał obu płciom? Chcesz postawić na taki sam zapach, jakiego używa Twój partner? Lubisz czasem pożyczyć perfumy męża lub żony? Teraz masz taką możliwość, dzięki uniwersalnym zapachom, które są głównym atutem niezwykłych wód toaletowych unisex.

Świeże i rześkie wody toaletowe unisex

Wody toaletowe unisex charakteryzują się intrygującym, nieoczywistym zapachem, który mogą nosić przedstawiciele obu płci. Nie są one zbyt charakterystyczne dla którejkolwiek z nich. W ich składzie nie znajdziemy raczej wielu nut słodkich, jak wanilia czy konwalia, jednak kwiat pomarańczy, bergamotka, białe piżmo czy drzewo bursztynowe mogą wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. Zwykle współtworzą one zapachy rześkie, które mogą być zdominowane np. cytryną lub nutami morskimi.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.