PATYCZKI ZAPACHOWE

Pokazano 1-24 z 98 pozycji

Dyfuzory zapachowe z patyczkami

Zapachowe patyczki cieszą się ogromną popularnością wśród najbardziej wymagających estetów pragnących otaczać się nienachalnym, łagodnym zapachem rozpieszczającym zmysły. Aby delektować się przyjemną świeżością albo aromatem ulubionych kwiatów zaraz po przekroczeniu progu swojego domu, wystarczy ustawić dyfuzor zapachowy z patyczkami w odpowiednim miejscu. Zanurzone w olejku patyczki z rattanu czy bambusa będą chłonąć intensywny zapach, a potem oddawać go do otoczenia.

Zapachy do domu z patyczkami – słodycz czy orzeźwienie?

Olejek zapachowy do patyczków ma działanie terapeutyczne. Odpowiednio dobrany zapach może łagodzić napięcie, relaksować, pobudzać do działania, ułatwiać zasypianie. Kolekcja prezentowana na naszej stronie została skomponowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania szerokiego grona odbiorców o zróżnicowanych preferencjach. Możesz wybierać spośród nut kwiatowych, owocowych, korzennych, delikatnych i wyrazistych, łagodnych i bardziej ostrych.

Stylowy odświeżacz z patyczkami

Ulubiony zapach może towarzyszyć Ci na każdym kroku. Pachnące patyczki dostępne na naszej stronie są nie tylko funkcjonalne, ale również dopracowane pod kątem estetycznym. Elegancki dyfuzor będzie piękną ozdobą harmonijnie wpisującą się w wystrój każdego pomieszczenia, począwszy od nowoczesnej łazienki, poprzez nastrojową sypialnię, na eleganckim salonie kończąc. Olejki eteryczne zamknięte są w buteleczkach przypominających flakoniki perfum. Wśród ogromnej liczby dostępnych wariantów znajdziesz zarówno proste, klasyczne pojemniki, jak i minimalistyczne, kwadratowe bryły oraz fantazyjne buteleczki w kształcie żarówki.

Produkt dodany do ulubionych