Goji - Derma Plus


Jagody goji są cenione od wielu wieków w Tybecie i Chinach ze względu na właściwości odżywcze i lecznicze. Dopiero niedawno zyskały niesamowitą popularność na całym świecie, stając się superżywnością oraz suplementem diety, który odpowiada za tajemnicę zdrowego i długiego życia. Aktualnie ze względu na zawartość oraz wysokie stężenie składników odżywczych, witamin, minerałów, aminokwasów i flawonoidów jagody goji zaliczane są do najzdrowszych produktów spożywczych.

Wiele prób, mnóstwo poszukiwań, nauki oraz wprowadzania nowatorskich rozwiązań zapoczątkowało powstanie linii kosmetyków Derma Plus — opracowanych w celu zapewnienia namacalnych korzyści dla skór wrażliwych, ze skłonnością do nietolerancji oraz podatnych na alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. Derma Plus to wysokiej jakości, bezpieczne i innowacyjne kosmetyki, które spełniają najwyższe standardy produkcyjne, by zapewnić użytkownikom skuteczne preparaty w przystępnej cenie.

Kosmetyki z jagód goji marki Derma Plus przeznaczone są do codziennej, troskliwej pielęgnacji skóry i włosów. Wspaniale nawilżają i odżywiają oraz łagodzą podrażnienia i przywracają włosom, oraz skórze naturalny komfort. Wyjątkowe receptury wypełnione skoncentrowanymi składnikami odświeżają i tonizują skórę oraz pozostawiają ją miękką, sprężystą i udekorowaną przyjemnym zapachem..

Produkt dodany do ulubionych