VIPERA Liner do Brwi MINERAL BROW &...

VIPERA Liner do Brwi MINERAL BROW & EYELINER wodoodporny, w paście, z pędzelkiem w nakrętce 04, 2g

Wodoodporny MINERAL BROW&EYELINER w paście buduje i uzupełia linie brwi. Wykreowano ten projekt z pełną odpowiedzialnością wiedząc, jak ważne są brwi dla każdej urody. Aplikator w formie pędzelka jest ukryty w nakrętce.
Dostępny
29,99 zł

(1 499,50 zł / 100gr)

Brutto

 
Mineralny Liner do Brwi i Powiek MINERAL BROW & EYELINER z pędzelkiem w nakrętce – do kreowania i udoskonalania łuków brwi i kresek na powiekach, daje bardzo udany, trwały, precyzyjny rezultat w wybranym odcieniu. Liner jest wodoodporny, zapewnia długotrwały efekt pełnych i podkreślonych brwi. Potrafi udoskonalić wygląd każdych łuków brwiowych. Służy zarówno do kształtowania czasowo utraconych brwi, jak i do uzupełniania przedepilowanych. Kolor nie rozmazuje się, nie kruszy i pozostaje bez skazy przez cały dzień. Pędzelek doskonale współpracujący z formułą MINERAL BROW&EYELINERA poprowadzi również kreskę wzdłuż górnej linii rzęs.

Kolor powinien być aplikowany lekkimi ruchami, z dużym umiarem; chcąc uzyskać ciemniejsze i wyraziste brwi, wystarczy nałożyć kolejną warstwę. SKŁADNIKI AKTYWNE: • Emolienty Silikonowe • Składniki Mineralne • Żywica Silikonowa • Surowce wodoodpornebrak

Wyjątkowo trwały kosmetyk do nadawania brwiom lepszego kształtu. Uświetnia łuk oraz wypełnia luki spowodowe przedepilowaniem. Koordynuje barwę brwi z karnacją i odcieniem włosów. Jest praktyczny, bo trwały. Po całkowitym wyschnięciu, rysunek brwi staje się odporny na pocieranie i niedogodne warunki atmosferyczne.
5903587902048
2 szt.
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.