• Nowość
L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów...

L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów 6.32 Len, 1 sztuka

Dostępny
29,99 zł
Brutto
L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów to nowoczesna Formuła z mikropigmentami. Ciesz się pięknym, naturalnym kolorem z "milionem" refleksów przez wiele tygodni.

Opis

L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów 6.32 Len

Nowa wizja koloru L'Oreal Paris. 100 lat po wynalezieniu koloryzacji włosów L'Oreal Paris wprowadza M-Oᵗ, Technologię Transmisji Koloru na bazie Mikro-Olejku. Bez amoniaku.

Odkryj spektakularny naturalny kolor:

1. Naturalny Kolor z "milionem" refleksów. Unikalna kompozycja mikropigmentów dla niezwykle naturalnego, wielowymiarowego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

2. Zachwycająca miękkość i blask. Nawilżenie, zachwycająca miękkość, widocznie zachowana kondycja włosów. Zestaw do koloryzacji zawierający formułę na bazie Mikro-Olejku wygładza włókno włosa dla lepszego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku.

3. 100% pokrycia siwych włosów, bez efektu kasku. 100% pokrycia siwych włosów pasmo po paśmie. przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji.

4. Jednolity kolor od nasady po końce. Formuła z mikropigmentami perfekcyjnie rozprowadza kolor we włosach dla idealnie jednolitego koloru od nasady po końce.

5. Długotrwały efekt koloryzacji. Ciesz się spektakularnym, naturalnym kolorem z "milionem" refleksów przez wiele tygodni.

LOREAL Paris Prodigy 6.32 Len Farba do włosów to komplet koloryzujący, który zawiera formułę na bazie Mikro-Olejku wygładza włókno włosa dla ulepszonego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku. Optymalne pokrycie siwych włosów pasmo po paśmie przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji.


Szczegóły produktu

3600522513650

Opinie

Nie ma jeszcze opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do porównania.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.