L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów...

L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów 6.32 Len

L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów to nowoczesna Formuła z mikropigmentami. Ciesz się pięknym, naturalnym kolorem z "milionem" refleksów przez wiele tygodni.

Darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA
Dla zamówień od 150zł

30 dni na zwrot

30 DNI NA ZWROT
Od daty dostarczenia towaru

Paczka

SZYBKA WYSYŁKA
Dostawa już od 5,99zł

L'Oreal Paris Prodigy Farba do włosów 6.32 Len

Nowa wizja koloru L'Oreal Paris. 100 lat po wynalezieniu koloryzacji włosów L'Oreal Paris wprowadza M-Oᵗ, Technologię Transmisji Koloru na bazie Mikro-Olejku. Bez amoniaku.

Odkryj spektakularny naturalny kolor:

1. Naturalny Kolor z "milionem" refleksów. Unikalna kompozycja mikropigmentów dla niezwykle naturalnego, wielowymiarowego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

2. Zachwycająca miękkość i blask. Nawilżenie, zachwycająca miękkość, widocznie zachowana kondycja włosów. Zestaw do koloryzacji zawierający formułę na bazie Mikro-Olejku wygładza włókno włosa dla lepszego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku.

3. 100% pokrycia siwych włosów, bez efektu kasku. 100% pokrycia siwych włosów pasmo po paśmie. przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji.

4. Jednolity kolor od nasady po końce. Formuła z mikropigmentami perfekcyjnie rozprowadza kolor we włosach dla idealnie jednolitego koloru od nasady po końce.

5. Długotrwały efekt koloryzacji. Ciesz się spektakularnym, naturalnym kolorem z "milionem" refleksów przez wiele tygodni.

LOREAL Paris Prodigy 6.32 Len Farba do włosów to komplet koloryzujący, który zawiera formułę na bazie Mikro-Olejku wygładza włókno włosa dla ulepszonego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku. Optymalne pokrycie siwych włosów pasmo po paśmie przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji.


3600522513650
Nie ma jeszcze opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.