Parafina Bronze

Chcesz szybko uzyskać idealną opaleniznę? Mamy coś dla Ciebie! Poznaj...

Parafina Bronze - kosmetyki do opalania prosto ze słonecznej Brazylii!

Parafina Bronze to marka brazylijska z 30-letnią tradycją, specjalizująca się w wysokiej jakości produktach do opalania.

Kosmetyki marki zapewniają intensywną i promienną opaleniznę nawet w 24 h, jednocześnie chroniąc i nawilżając skórę.

Samoopalacze i bronzery Parafina Bronze

W ofercie Parafina Bronze znajdują się przyspieszacze opalania w postaci kremów, mgiełek i wody oraz balsamy brązujące. Formuły tych samoopalaczy, bronzerów i kosmetyków utrwalających zdrową opaleniznę zawierają wyjątkowe składniki, takie jak np. wosk pszczeli.

Parafina Bronze dąży do wprowadzania innowacji w kosmetykach do opalania. Dlatego oferuje produkty dostosowane do różnych typów skóry i potrzeb, jednocześnie kładąc nacisk na estetykę oraz zdrowie skóry.

Spraye do włosów w ofercie marki

Marka oferuje również produkty do pielęgnacji włosów, chroniące je podczas ekspozycji na słońce, a także spraye rozjaśniające do włosów w ramach linii Parafina Blonde.

Letnie odświeżenie z mgiełkami nawilżająco-odświeżającymi

Wyjątkowym produktem Parafina Bronze są mgiełki i wody umożliwiające szybkie odświeżenie twarzy w każdym miejscu i czasie. Kosmetyki te występują w przepięknych, letnich zapachach, które pobudzają nie tylko skórę do czerpania z życia (i lata) pełnymi garściami.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Produkt dodany do ulubionych