Brait

Polska marka Brait działa na rynku lokalnym i zagranicznym już od ponad 20 lat, oferując szeroką gamę produktów chemii gospodarczej. W ofercie Vica.pl znajdziesz odświeżacze powietrza Brait i zapachy do wnętrz. Celem produktów Brait jest niwelowanie nieprzyjemnych aromatów oraz tworzenie przyjemnego nastroju w domu, biurze, hotelu czy salonie masażu. Zapachy Brait znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje zapotrzebowanie na świeży, nienachalny i przyjemny dla zmysłów aromat. Kompozycje zapachowe Brait są wyszukane i bogate w urzekające nuty perfumeryjne.

Zapachy Brait – do domu, biura i hotelu

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Wybierz swój ulubiony zapach Brait

Wśród odświeżaczy i dyfuzorów zapachowych Brait znajdują się aromaty, które zachwycą nawet najbardziej wymagające nosy. W kolekcjach Brait nie ma miejsca na standardowe zapachy, dlatego wśród dostępnych produktów znajdziesz takie kompozycje jak aromat chłodnego powietrza ze szczytu ośnieżonej góry (Cold Alaska), nastrojowy zapach na wyjątkowe wieczory (Moon Garden), kwiatowo-owocowy aromat dla wszystkich entuzjastów nieskrępowanej zabawy (Pink Party) czy zapach, który przeniesie Cię do czasów beztroskiego dzieciństwa (Vanilla Cupcake). Znajdź swój ulubiony zapach Brait i pozwól, by stał się wizytówką Twojego domu!

Odświeżacze powietrza Brait

Brait to linia produktów odświeżających powietrze, obejmująca suchy odświeżacz powietrza, odświeżacze w sprayu, pachnące patyczki i inne produkty. Dostępne są w różnych zapachach, takich jak Brait Relaxing Moments, Brait Ocean Breeze czy Moon Garden.

Czy Brait oferuje również suchy odświeżacz powietrza?

Tak, linia produktów Brait obejmuje również suche odświeżacze powietrza (Brait Air Dry) w formie sprayu, które są idealne do odświeżenia powietrza w różnych pomieszczeniach.

Jaki jest zakres cenowy produktów Brait?

Ceny produktów Brait mogą różnią się w zależności od wybranych wariantów zapachowych i wielkości opakowania. Brait Shape w aerozolu zaczyna się już od 8,99 zł. Jego opakowanie charakteryzujący się specjalnym kształtem i dostępny jest wyjątkowych zapachach. Pachnące patyczki zapachowe zaczynają się od 20,49 zł. 

Less
Pokazano 1-24 z 35 pozycji
Produkt dodany do ulubionych