SOLINGEN-MILLER Precyzyjne Cążki do paznokci

SOLINGEN-MILLER Precyzyjne Cążki do paznokci

Precyzyjne i bardzo wytrzymałe Cążki do pielęgnacji paznokci. SOLINGEN-MILLER to pewność najwyższej jakości wykonania! Chromowana stal zabezpiecza produkt przed działaniem wody.  
Dostępny
75,99 zł
Brutto

 
Korzystając z instrumentów do pielęgnacji paznokci wymagamy precyzji, trwałości, a co najważniejsze odpowiedniej ostrości ostrza. Cążki SOLINGEN-MILLER zapewniają trwałość i ostrość ostrza, poprzez zastosowanie chromowanej stali, niewrażliwej na działania temperatury i wody. Dzięki temu, przez bardzo długi czas zachowują swoje właściwości. Jednak zawsze szukamy czegoś więcej... Pozostaje jeszcze jeden szczegół, który znacznie wpływa na charakter użycia tego instrumentu. Powierzchnie tnące po zamknięciu stykają się tylko na końcówkach. Daje to możliwość bardzo precyzyjnego obcinania paznokci, przy delikatnym dociskaniu szczęk. Szukasz precyzyjnego instrumentu, które gwarantuje trwałość i ostrość? Cążki SOLINGEN-MILLER będą idealne dla Ciebie!
5905784400266
6 szt.
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.