FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, The First, 13g

FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, The First, 13g

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową The First.

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie. Saszetka zapachowa The First stworzona jest dla nowoczesnych osób, ceniących prosty, miejski, sportowy styl. Wniesie do otoczenia świeży, cytrusowy i lekko drzewny zapach.
Pojemność
g
Opakowanie
Saszetka
Cechy dodatkowe
Zapachowe
Zapach
Cytrusowy
8428390057367
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.