FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, kwiat...

FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, kwiat pomarańczy, 16g

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową Kwiat pomarańczy.

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie. Saszetka zapachowa Kwiat pomarańczy to orzeźwiający i energetyzujący zapach, dzięki któremu w Twoim otoczeniu na stałe zagości lato. Zapach kwiatu pomarańczy działa niezwykle korzystnie na naszą kondycję psychiczną: relaksuje, odpręża, a także zapobiega i leczy depresje.
Pojemność
16 g
Opakowanie
Saszetka
Cechy dodatkowe
Zapachowe
8428390755416
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.