FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, wanilia, 16g

FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, wanilia, 16g

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową Wanilia.
 
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie. Saszetka zapachowa Wanilia wprowadzi niepowtarzalną atmosferę domu, przywoła wspomnienia z dzieciństwa, tworząc przytulny i radosny nastrój. Zapach wanilii poprawia nastrój, ma działanie euforyczne, przez co łagodzi lęk i stres.
Pojemność
16 g
Opakowanie
Saszetka
Cechy dodatkowe
Zapachowe
Zapach
Waniliowy
8428390755621
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.