ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 0-6...

ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 0-6 lat, 50 ml

Już od najmłodszych lat należy dbać o zęby, podstawową wizytówkę człowieka. Pasta do zębów dla dzieci marki Elmex wyróżnia się smaczną i lekką konsystencją, zapewniającą uczucie komfortu podczas procesu mycia. Pasta nie zawiera groźnego cukru. Po umyciu uaktywniają się procesy przeciwpróchnicze. Wystarczy na początku jedno mycie zębów mlecznych dziennie, aby wydajnie korzystać z zalet pasty. Pasta do zębów dla dzieci przyzwyczaja do regularnego czyszczenia jamy ustnej, co przekłada się w budowanie wysokiej samooceny wśród grup rówieśniczych.
Dostępny
11,49 zł

(15,32 zł / 100ml)

Brutto

 

ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 0-6 lat, 50 ml 

Zęby mleczne zasługują na najlepszą ochronę i pielęgnację: ich zadaniem jest zapewnienie miejsca i prawidłowego rozwoju zębów stałych. Pasta do zębów elmex dla dzieci zawiera unikalny związek - aminofluorek, który zapewnia potrójny efekt ochronny:

- tworzy na powierzchni szkliwa specjalną ochronną warstwę fluorku wapnia.

- sprawia, że zęby są bardziej odporne na utratę minerałów pod wpływem kwasów próchnicowych.

- pomaga w ponownym wbudowaniu w szkliwo minerałów rozpuszczonych przez kwasy próchnicowe.

- bez sztucznych barwników

Zapytaj swojego dentystę! Produkt opracowany przez szwajcarskich specjalistów.

Przebadany klinicznie. Zawiera: olaflur (aminofluorek), 500 ppm F-.

SKŁADNIKI: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Saccharin, Zawiera: Olaflur, 500 ppm Fˉ4007965560101
225 szt.
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.