LA CASA DE LOS AROMAS Patyczki zapachowe...

LA CASA DE LOS AROMAS Patyczki zapachowe BAWEŁNA, 30 ml

Stosując patyczki zapachowe renomowanej firmy La Casa de los Aromas wprowadzisz do domu powiew lekkości, świeżości, delikatności. Wypróbuj patyczki zapachowe o zapachu bawełny.
12,99 zł

(43,30 zł / 100ml)

 

LA CASA DE LOS AROMAS Patyczki zapachowe BAWEŁNA, 30 ml

Mikado Cotton 30ml oferowany jest w innowacyjnej, samozamykającej się torebce Doypack, pałeczki z włókna są impregnowane aromatem, dzięki czemu można poczuć esencję każdego z nich przez boczny otwór.

Olejek o zapachu bawełny ma pudrowy, kwiatowy zapach.

Sposób użycia:

Zdejmij nasadkę ochronną z mikado. Umieść patyczki w pojemniku, aby wchłonąć i uwolnić zapach w całym pomieszczeniu. Umieść w przewiewnym miejscu, aby lepiej rozprowadzić aromat w całym pomieszczeniu. Jeśli chcesz zwiększyć intensywność, możesz odwrócić pręty.


Hiszpańska firma La Casa de los Aromas z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie.

Parametry:

Opakowanie: ceramiczny wazon

Rodzaj: patyczki trzcinowe

Typ: do pomieszczeń

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Zapach dominujący: bawełna

Skład zestawu: zapas + patyczki

Sposób montażu: wolnostojący

Cechy dodatkowe: dekoracyjny odświeżacz powietrza, dostępne poziomy intensywności, neutralizator zapachów, zapas, zestaw
Pojemność
30ml
Cechy dodatkowe
Zapachowe
Zapach
Bawełna
8428390046729
241 szt.
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych