HERBAMEDICUS Eukaliptusowy płyn do kąpieli, Na przeziębienie, 500ml

HERBAMEDICUS Eukaliptusowy płyn do kąpieli, Na przeziębienie, 500ml

Tradycyjna receptura z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego! Ziołowy płyn do kąpieli HERBAMEDICUS Eukaliptus sprawdza się doskonale w kąpielach rozgrzewających i walce z przeziębieniami!
 
Ziołowy płyn do kąpieli HERBAMEDICUS Eukaliptus, oparty jest na tradycyjnej recepturze z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego. Formuła płynu sprawdza się doskonale w kąpielach rozgrzewających, dla zmęczonej skóry, a w szczególności jako wsparcie w walce z przeziębieniem lub grypą. Już teraz skorzystaj z połączenia oczyszczania ciała ze zdrowotnym działaniem ziół i wypróbuj HERBAMEDICUS! Zamknięte w eleganckiej butelce ziołowe aromaty oraz miękka pianka sprawiają, że kąpiel jest prawdziwą przyjemnością. Eukaliptusowy płyn do kąpieli HERBAMEDICUS posiada właściwości:
  • odświeżające, dezodorujące
  • rozgrzewające
  • inhalacyjne
  • wzmacniające koncentrację
  • antyseptyczne, wspomagające ukrwienie
  • odświeżające, oczyszczające powietrze
HERBAMEDICUS płyn do kąpieli wspomaga w walce z: grypą, przeziębieniami, kaszlem, reumatyzmem, zmęczeniem mięśni i umysłu, zapaleniem układu moczowego, bólami stawów i mięśni.
4009737004608
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.