• -1,00 zł
DUAL POWER ECO Płyn do podłóg...

DUAL POWER ECO Płyn do podłóg GREENLIFE, 1000 ml

3 Ocen
Ekologiczny płyn do mycia podłóg marki Dual Power o świeżym zapachu, doskonale odtłuszcza i nabłyszcza czyszczone powierzchnie. Idealny do codziennego czyszczenia podłóg oraz wszystkich powierzchni zmywalnych. Nie wymaga spłukiwania.
Dostępny
10,99 zł 11,99 zł -1,00 zł

(10,99 zł / 1L)

Brutto

 

DUAL POWER ECO Płyn do podłóg GREENLIFE, 1000 ml

Ekologiczny detergent przeznaczony do uniwersalnego czyszczenia wszystkich podłóg. Opracowany z najwyższym szacunkiem dla natury, dezynfekuje, perfumuje i czyści wszystkie zmywalne powierzchnie bez spłukiwania. Jego formuła, oparta na wykorzystaniu surfaktantów pochodzenia naturalnego, została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoką wydajność.

Zalecana dawka pozwala zaoszczędzić i zminimalizować wpływ na środowisko.

Bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Dzięki temu jest biodegradowalny i przyjazny środowisku.

Charakterystyka 

- Posiada Certyfikat ECOLABEL
- Hypoalergiczny
- Usuwa uporczywy brud
- Bazujący na naturalnych składnikach roślinnych
- Ulega biodegradacji

Wyprodukowane we Włoszech

Dlaczego produkty ECO:

- by chronić środowisko dla siebie i przyszłych pokoleń

- by korzystać z czystych jezior i mórz

- by wspomagac a nie zabijać "dobre bakterie" w ich ciężkiej pracy, która zaczyna się wraz ze spłukaniem wody w Twoim domu

Ulegają biodegradacji - nie zabijają aktywnych bakterii w oczyszczalniach ścieków 

Co oznacza certyfikat Ecolabel?

EU Ecolabel to oficjalne, europejskie wyróżnienie, przyznawane wyrobom/usługom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Podstawą przyznania oznakowania Ecolabel jest spełnienie wymagań opisanych w decyzjach Komisji Europejskiej dla poszczególnych grup wyrobów/usług.

Ekologiczne oznakowanie przyznawane przez Komisję Europejską. Ecolabel koncentruje się przede wszystkim na procesie przetwarzania surowców i produkcji towaru pod kątem minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

Składniki: <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych; Inne składniki: (perfumy), konserwanty (N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropan-1,3-diamina, Benzisothiazolinone).

Pojemność
1 l
Kategoria
ECO
8032680395185
73 szt.
3 Opinie

.
Produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, a dane przedstawione przez producenta są jak najbardziej w miarę wiarygodne.
dnia

.
Produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania, a dane przedstawione przez producenta są jak najbardziej w miarę wiarygodne.
dnia

dobry dobry
Usuwa do 100% brudu, tłuszczu i brudu
dnia

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.