ORO Magiczny proszek do czyszczenia WC ,100 g

ORO Magiczny proszek do czyszczenia WC ,100 g

Produkt przeznaczony jest do czyszczenia i odkamieniania muszli toaletowych. Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu kamienia wapiennego, innych osadów oraz nieprzyjemnych zapachów.

5,99 zł

(5,99 zł / 100g)

 

ORO MAGICZNY PROSZEK Do czyszczenia WC, 100 g

W jaki sposób stosować ten preparat?

Przeciąć saszetkę i wsypać całą zawartość do muszli na lustro wody, zachowując ostrożność. Po wsypaniu wytworzy się aktywna, czyszcząca piana. Pozostawić na ok. 15 minut, do momentu aż piana opadnie. Muszlę wyczyścić szczotką i spłukać toaletę.

Do jakich materiałów tego preparatu nie wolno stosować?

Stosować tylko do muszli WC. Nie stosować do marmuru i innych powierzchni wrażliwych na działanie kwasów. Nie stosować łącznie ze środkami myjącymi, zawierającymi chlor. W przypadku rozsypania środka na podłogę lub powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów ostrożnie zebrać produkt a pozostałości zmyć obficie wodą.

Jakie środki ostrożności należy zachować podczas stosowania preparatu?

Stosować powszechnie obowiązujące zasady obchodzenia się z chemikaliami. Stosować rękawice ochronne z kauczuku butylowego, gumy nitrylowej lub neoprenu. Stosować okulary ochronne lub ekran ochronny na twarz. Zabrudzone środkiem ubranie natychmiast zdjąć. Nie wdychać pyłu, unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Podczas pracy nie jeść, nie pić, nie palić. Przed przerwą w pracy oraz po zakończeniu pracy umyć ręce. Aby uniknąć wysuszenia skóry używać kremu ochronnego. Zadbać o właściwą wentylację.

W jaki sposób przechowywać preparat?

Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, najlepiej w miejscu o umiarkowanej temperaturze. Pamiętaj o trzymaniu go poza zasięgiem dzieci.

5902650661134
332 szt.
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych