AFLOFARM Regenerum, Regeneracyjne serum do ust (pomadka), 50ml

AFLOFARM Regenerum, Regeneracyjne serum do ust (pomadka), 5g

Dostępny
14,99 zł
Brutto


Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz Koreański krem do rąk Duft & Doft 50 ml za 1 grosz

Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do ust odży­wia i pie­lę­gnuje deli­katną skórę ust, jed­no­cze­śnie dogłęb­nie ją nawil­ża­jąc oraz chro­niąc przed utratą wil­goci.Intensywna regeneracja nawet bardzo suchej skóry ust!

DARMOWA DOSTAWA
Dla zamówień od 150zł

30 DNI NA ZWROT
Od daty dostarczenia towaru

SZYBKA WYSYŁKA
Dostawa już od 5,99zł

Opis

Twoje usta są przesuszone? Dzieje się tak, ponieważ usta są bar­dzo deli­katne i ule­gają prze­su­sze­niu dużo czę­ściej niż reszta skóry. Wysu­szona skóra ust jest pro­blemem wielu kobiet i męż­czyzn. Czyn­niki, które odpo­wia­dają za spierzch­nięte wargi to mię­dzy innymi: prze­by­wa­nie w suchym i chłod­nym miej­scu, czyn­niki atmos­fe­ryczne, jedze­nie sło­nych potraw, czę­ste obli­zy­wa­nie ust, a także nie­które leki. Bez względu na to co jest przy­czyną roz­wią­za­niem będzie Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do ust.Dzięki skład­ni­kom zapew­nia­ją­cym odbudowę warstwy lipidowej naskórka, serum skutecznie regeneruje nawet bar­dzo suchą, podraż­nioną i popę­kaną skórę ust, przy­no­sząc jej ulgę i uko­je­nie. Dodat­kowo Rege­ne­rum zapew­nia skó­rze ust dłu­go­trwałą ochronę przed słoń­cem (SPF 15) i szko­dli­wym dzia­ła­niem innych czyn­ni­ków zewnętrz­nych (mróz, wiatr), spra­wia­jąc, że usta są zawsze mięk­kie, ela­styczne i jedwa­bi­ście gładkie.

Regenerum regeneracyjne serum do ust, to:

  • inten­syw­na rege­ne­racja nawet bar­dzo suchej skóry ust
  • odży­wienie i pielęgnacja
  • nawilżenie i ochrona przed utratą wilgoci
  • ochronę przed słoń­cem (SPF15)
  • ochrona przed szko­dli­wym wpły­wem czyn­ni­ków zewnętrznych
  • jedwa­bi­sta gład­kość i elastyczność.

Szczegóły produktu

5906071003528
5 szt.

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.