FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, New Ado

FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa, New Ado

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową New Adore
 
W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Saszetka zapachowa New Adore to kwiatowa kompozycja zapachowa wyróżniająca się niespotykaną harmonią i kobiecością. Niepowtarzalny, subtelny aromat pobudzi Twoje zmysły i doda energii. Twoje otoczenie wypełni się na długo tym niepowtarzalnym zapachem.
Pojemność
13 g
Opakowanie
Saszetka
Cechy dodatkowe
Zapachowe
8428390057381
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.