FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa Earth, 1

FLOR DE MAYO Saszetka zapachowa Earth, 1

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe. Wypróbuj saszetkę zapachową Earth.

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 

W codziennej gonitwie często jednak brak nam czasu, aby zadbać o piękny zapach w mieszkaniu. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się świeżością zapachu w domu, przysłowiową „kropką nad i” będą saszetki zapachowe.

Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach.

Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie.

Saszetka zapachowa Earth o pięknym drzewno - zielonym aromacie wypełni Twoje otoczenie ciepłym, świeżym a zarazem zmysłowym, eleganckim zapachem, który łączy niebo i ziemię.

Pojemność
13 g
Opakowanie
Saszetka
Cechy dodatkowe
Zapachowe
8428390057374
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.