MATIS Eliksir piękna, Cell Expert, 30ml

MATIS Eliksir piękna, Cell Expert, 30ml

Eliksir piękna - Cell Expert™ - rewolucja w pielęgnacji twarzy. "Zastrzyk młodości" - Najnowsze odkrycie naukowców Matis, produkt, którego zadaniem jest być sojusznikiem wspomagającym walkę ze wszystkimi niedogodnościami związanymi z upływającym czasem, wiekiem i rodzajem cery. Opis produktu: Głównym składnikiem aktywnym jest matiStem CC™ Ekskluzywny aktywny składnik pozyskiwany z komórek macierzystych białej róży.
 
Czym są komórki macierzyste? Komórki macierzyste są wyspecjalizowanymi komórkami, które mają zdolność do samoodnawiania poprzez niekończącą się ilość podziałów. Jednym z głównych zadań komórek macierzystych jest utrzymanie właściwej struktury skóry, co zachodzi dzięki całkowitemu odnowieniu się naskórka. Zatem ich siłą jest długowieczność i możliwość całkowitej regeneracji, wywierają nadrzędny wpływ na jakość skóry. Rolą kosmetyków jest chronić je, by zapewnić jak najlepsze funkcjonowanie skóry, jak również pomóc w przywróceniu ich potencjału do samodzielnego poprawnego podziału. “Roślinne komórki macierzyste” pozyskiwane z białej róży są bogate w składniki aktywne takie jak proteiny, lipidy, cukry, które pomogą: - chronić obszar wokół komórek skóry - zwiększyć zdolność do zapoczątkowania procesu odmłodzenia skóry Twoja skóra jest doskonale zabezpieczona, chroniona przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi. Cera jest ożywiona, pełna promiennego blasku, a jej koloryt ulega wyrównaniu. Skóra wygląda młodziej. Cell Expert™- Eliksir piękna jest produktem wielopokoleniowym, tzn: może być stosowany przez wszystkie osoby po 25rż. Doskonale sprawdza się przy każdym rodzaju skóry. Sposób użycia: Eliksir piękna stosować zarówno na dzień jaki na noc. 1 kroplę eliksiru nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i szyi przed aplikacją codziennych produktów pielęgnacyjnych. Dla kobiet i mężczyzn od 25 roku życia Wskazówka Matis: aby uzyskać optymalne efekty stosować Eliksir piękna rano i/lub wieczorem + zwykle używane serum + krem lub nakładać rano serum + krem a Eliksir piękna + krem na noc.ia, ponieważ zachowują stałą liczbę.
3579200365679
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.