JOANNA Ultraplex Regenerujące serum...

JOANNA Ultraplex Regenerujące serum do włosów, 100 ml

Innowacyjny system regeneracji włosów! Zniszczone, słabe i przesuszone włosy nie będą więcej problemem! Zadbaj o swoje włosy w profesjonalny sposób!
 
JOANNA Ultraplex, to innowacyjny system regeneracji włosów, który został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów rozjaśnianych i farbowanych. Produkty z serii Ultraplex zawierają unikalne składniki, które odbudowują mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów, odpowiedzialne za ich siłę i sprężystość. Mostki dwusiarczowe, odpowiedzialne są za siłę i sprężystość włosów, to wiązania chemiczne utworzone przez siarkę. Tworzą one bardzo silne połączenie między łańcuchami keratyny, które decydują o konstrukcji włosa. Każdy ma inaczej rozłożone wiązania, dzięki czemu włosy są proste, kręcone, cienkie, grube. Odpowiednie "zadbanie" o mostki dwusiarczkowe pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Serum Ultraplex nr 3, pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów, zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a co najważniejsze sprawia, że włosy są odbudowywane od wewnątrz! Formuła serum, została opracowana z myślą o pielęgnacji włosów po zastosowaniu systemu regeneracji Ultrpalex. Stanowi idealne dopełnienie całego procesu, które pozwala na utrwalenie i przedłużenie efektów kuracji. Twoje włosy są zniszczone, słabe, przesuszone? JOANNA Ultraplex nr 3, będzie idealnym dopełnieniem regenerującej kuracji!
Rodzaj włosów
Kręcone, Cienkie i delikatne
Konsystencja
Serum
Działanie
Regeneracja i nawilżenie
5901018015923
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.