POWER FORCE Płyn do mycia prysznica, 750ml

POWER FORCE Płyn do mycia prysznica, 750ml

Posiada certyfikat Good Housekeeping Institute! Idealnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu zacieków. POWER FORCE wyczyści każdą powierzchnię!
 
Płyn do mycia prysznica POWER FORCE uzyskał certyfikat Good Housekeeping Institute. Jest, to wyróżnienie nadawane produktom, które przejdą restrykcyjne badania dotyczące jakości, jaką dostarczają konsumentowi. Good Housekeeping Institute od 1906 roku, bada, testuje i bardzo dokładnie oddziela produkty najwyższej jakości, od tych, którym tak istotny certyfikat się nie należy. POWER FORCE należy do tej pierwszej grupy. Po przejściu pełnej siatki bezkompromisowych i bezwzględnych badań, uzyskał odznaczenie Good Housekeeping, co oznacza, że jest idealny dla Ciebie, ponieważ usunie każdy brud. POWER FORCE płyn do mycia prysznica oczyszcza pozostałości mydła oraz innych środków pielęgnacyjnych, jednocześnie zapobiegając powstającym w prysznicu osadom i zaciekom. Płyn POWER FORCE używaj nieustannie po kąpieli, na wszystkich mokrych powierzchniach, rozpylając środek przy użyciu aplikatora spray. Poszukujesz środka, który spełni Twoje najwyższe wymagania? POWER FORCE do mycia prysznica będzie idealny dla Ciebie!
Power Force
25287905
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.