YOPE Naturalny płyn do czyszczenia łazienki Bambus Spray, 750 ml

YOPE Naturalny płyn do czyszczenia łazienki Bambus Spray, 750 ml

98% składników pochodzenia naturalnego! Płyn YOPE dokładnie usuwa brud, osad, kamień, ślady wody, zapewniając świeży zapach z subtelną nutą cytrusową!
 
YOPE płyn do czyszczenia łazienki, to 98% składników pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, dzięki czemu produkt jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Pachnący liśćmi bambusa płyn do mycia łazienki, w swym składzie zawiera roślinne substancje myjące oraz kwasek cytrynowy, dzięki czemu dokładnie usuwa brud, osad, kamień, ślady wody, zapewniając świeży zapach z subtelną nutą cytrusową. YOPE Bambus doskonale nadaje się do czyszczenia ceramiki łazienkowej, urządzeń sanitarnych oraz armatury. Płyn nie nadaje się do mycia powierzchni nieodpornych na kwasy (np. marmuru, piaskowca, granitu). Nie jest też przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Jeśli nie masz pewności z czego zrobiona jest powierzchnia, na której zamierzasz go użyć, sprawdź na niewielkim, mało widocznym fragmencie, jak zareaguje na płyn. Płyn nie zawiera chloru, wybielaczy optycznych, SLES-u, SLS-u, PEG-u.
Wykończenie
Naturalne
5905279370128
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.