Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe...

Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe paski do toalet 27 g (3 sztuki)

Dostępny
5,99 zł
Brutto

52 szt.
Darmowa dostawa

DARMOWA DOSTAWA
Dla zamówień od 150zł

30 dni na zwrot

30 DNI NA ZWROT
Od daty dostarczenia towaru

Paczka

SZYBKA WYSYŁKA
Dostawa już od 5,99zł

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe paski do toalet 27 g (3 sztuki)

zapobiega osadzaniu się kamienia*
czyszcząca aktywna piana
długotrwały połysk
zapewnia świeżość
działa aż do 4 tygodni
łatwa aplikacja
1 opakowania działa do 4 tygodni
bez dotykania niehigienicznej zawieszki
*Dzięki formule Fresh Stick przy każdym spłukaniu na powierzchni całej muszli toaletowej uaktywniana jest tarcza ochronna, która zapobiega osadzaniu się kamienia

<5% węglowodory alifatyczne,5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne,kompozycja zapachowa,Limonene,Citral,Linalool

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Duck Fresh Stick - żelowe paski do toalet o zapachu cytrynowym. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Po użyciu produktu umyć ręce. Zwracaj uwagę na małe dzieci, kiedy są w pobliżu toalety. Używaj wyłącznie do muszli toaletowej. Przechowywać poza zasięgiem zwierząt. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. Zawiera p-menta-1,4(8) dien, d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Po aplikacji żelowy pasek może być atrakcyjny dla małych dzieci. Używaj produktu w miejscu najmniej widocznym dla dzieci. Sposób użycia wewnątrz opakowania.

Kraj produkcji - UE

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

3 x 9 g

Karton

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
www.scjproducts.info
www.scjproducts.info
5000204681574
Nie ma jeszcze opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.