YOGHURT Probiotyczny koncentrat nawilżający Aqua Expert z olejkiem różanym, 150ml

YOGHURT Probiotyczny koncentrat nawilżający Aqua Expert z olejkiem różanym, 150ml

Naturalny kosmetyk z probiotykami uzyskiwanymi z naturalnego jogurtu! Innowacyjna formuła dla nawet bardzo wrażliwej cery!
 
YOGHURT of Bulgaria, to naturalne kosmetyki z probiotykami uzyskiwanymi z naturalnego jogurtu oraz z dodatkiem naturalnej wody i olejku różanego. Linia YOGHURT of Bulgaria, to produkty kosmetyczne mające na celu zapewnienie szybkiego i skutecznego oddziaływania na skórę, dzięki zaawansowanym priobiotycznym składnikom aktywnym, takim jak naturalny olejek różany, olejki roślinne i witaminy. Poprzez wykorzystanie i łączenie unikalnych naturalnych składników, z ufnością i wiarą w potężną siłę natury oraz recepturom opracowanym przez ekspertów, linia kosmetyków YOGHURT of Bulgaria pozwala zachować naturalne piękno i zdrowie skóry. Probiotyczny koncentrat nawilżający Aqua Expert, to doskonała dbałość o nawilżenie w dzień i w nocy dla cery nawet bardzo wrażliwej. Innowacyjna formuła oparta na natychmiastowym odnowieniu naturalnej warstwy ochronnej naskórka, wykorzystuje efekt synergii działania kompleksu silnych składników nawilżających:
  • kwasu hialuronowego oraz 8% mocznika wraz z probiotykami jogurtowymi oraz czystym olejkiem różanym i bisabololem (bisabolol: naturalny składnik rumianku o bardzo silnych właściwościach kojących, łagodzących i przeciwinfekcyjnych- łagodzi podrażnienia skóry, chroni przed powstawaniem zaczerwienień i uczuleń, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych)
  • koncentrat probiotyczny Aqua Expert pobudza skórę, aktywując jej mechanizmy nawilżające i naprawcze
  • dogłębnie nawodniona i świetnie chroniona, wrażliwa skóra odzyskuje równowagę, jędrność i komfort
  • probiotyczny koncentrat Aqua Expert został stworzony aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych
  • Może być używany zarówno do skóry twarzy jak i całego ciała.
Formuła:
  • Bez parabenów
  • Bez sztucznych barwników
  • Bez substancji ropopochodnych
  • Nie zawiera genetycznie modyfikowanych organizmów
Jak stosować?  Stosować na suchą, oczyszczoną skórę 2 razy dziennie. Delikatnie wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia.
3800200961104
Brak opini

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.