YOGHURT Probiotyczne ultra regenerujące serum do twarzy z olejkiem różanym, 35ml

YOGHURT Probiotyczne ultra regenerujące serum do twarzy z olejkiem różanym, 35ml

Probiotyczne ultra regenerujące serum do twarzy z olejkiem różanym YOGHURT of Bulgaria. Serum dostarcza skórze odpowiednich mikro i makro elementów. Regeneruje naskórek, odżywia i doskonale nawilża.

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 
YOGHURT of Bulgaria, to naturalne kosmetyki z probiotykami uzyskiwanymi z naturalnego jogurtu oraz z dodatkiem naturalnej wody i olejku różanego. Linia YOGHURT of Bulgaria, to produkty kosmetyczne mające na celu zapewnienie szybkiego i skutecznego oddziaływania na skórę, dzięki zaawansowanym priobiotycznym składnikom aktywnym, takim jak naturalny olejek różany, olejki roślinne i witaminy. Poprzez wykorzystanie i łączenie unikalnych naturalnych składników, z ufnością i wiarą w potężną siłę natury oraz recepturom opracowanym przez ekspertów, linia kosmetyków YOGHURT of Bulgaria pozwala zachować naturalne piękno i zdrowie skóry. Ultra regenerujące serum, które dostarcza skórze maksymalnej ilości aktywnych składników jest sposobem gwarancji najlepszej absorpcji produktu. Probiotyk jogurtu został zsyntezowany z żywych komórek bakterii Lactobacillus Bulgaricus i odizolowany od nich przy użyciu zaawansowanych procesów technologicznych. Posiada niesamowitą zdolność do regeneracji powierzchni naskórka i stymuluje jego metabolizm. Bułgarski olejek różany gwarantuje intensywne odżywienie i energetyzujący efekt. Kwas hialuronowy odnawia balans wodny i elastyczność skóry.
Konsystencja
Serum
Działanie
Regeneracja i nawilżenie
3800156001657
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.