BABCIA AGAFIA Syberyjski, wzmacniający szampon do włosów, 550 ml

BABCIA AGAFIA Syberyjski, wzmacniający szampon do włosów, 550 ml

Do przygotowania szamponu i odżywki na cedrowym propolisie wykorzystano staro-syberyjską recepturę! Skorzystaj z tej wiedzy!
 
Syberyjska zielarka Agafia Ermakova często stosowała propolis do przygotowania szamponów. Babcia Agafia mówiła: "Jeśli chcesz by włosy były długie i mocne, weź propolis z okolic lasów sosnowych, wyciąg ze świerkowej żywicy i ziół zebranych w tajdze, dodaj mydlnicy lekarskiej i myj włosy by zawsze były zdrowe”. Propolis jest wydzielany przez pszczoły, służy im do budowania plastrów w ulu. Od wieków jest znany i ceniony za lecznicze oraz kosmetyczne właściwości. W składzie propolisu dotychczas wyodrębniono około 300 substancji. Jest szeroko wykorzystywany, również w kosmetyce, ze względu na działanie grzybobójcze, bakteriobójcze, antywirusowe, regenerujące, a także dezynfekujące. Do przygotowania szamponu i odżywki na cedrowym propolisie wykorzystano staro-syberyjską recepturę. Przepis Babci Agafii wzbogacono w organiczny wosk pszczeli, ekstrakt pyłków kwiatowych oraz olejki eteryczne z cedru i maliny kamionki. Szampon i odżywka na cedrowym propolisie aktywnie wzmacniają włosy i skutecznie pomagają przywrócić im właściwą strukturę. Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy, wmasować aż do powstania piany, następnie spłukać dokładnie ciepłą wodą. Nadaje się do codziennego użytku.
Efekt na włosach
Wzmacniający
4744183013490
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.