TANGLE TEEZER COMPACT Szczotka do włosów, różowa

TANGLE TEEZER COMPACT Szczotka do włosów, różowa

Wypróbuj wielokrotnie nagradzaną, uwielbianą przez gwiazdy i stylistów szczotkę do włosów Tangle Teezer. Tangle Teezer, to idealna szczotka dla osób, które chcą cieszyć się zdrowymi i lśniącymi włosami.

 
Szczotka Tangle Teezer Compact Styler to kompaktowa szczotka zaprojektowana specjalnie do rozczesywania zarówno mokrych, jak i suchych włosów. Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer przeznaczona jest do czesania wszystkich rodzajów włosów, splotów, peruk i przedłużeń. Szybko, delikatnie i bezboleśnie rozczesuje włosy, dostosowując się do ich struktury. Stosując szczotkę Tangle Teezer zadbasz o zdrowie swoich włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka jest niewiarygodnie skuteczna. Sprawiają one, że szczotka nie narusza struktury włosów, nie ciągnie, nie szarpie, ani nie wyrywa włosów. Oprócz swojej podstawowej funkcji, szczotka delikatnie masuje skórę głowy co bardzo korzystnie wpływa na cebulki włosów. Dzięki niewielkim rozmiarom, szczotkę Tangle Teezer możesz mieć zawsze przy sobie, a zdejmowana pokrywa ochroni ząbki szczotki przed kurzem i brudem. Regularne używanie szczotki do włosów Tangle Teezer Compact Styler sprawi, że Twoje włosy będą lśniące i gładkie w dotyku.
Kolor
Różowy
Efekt na włosach
Ułatwiający rozczesywanie
5060173372019
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.