BROS Płytka na owady, 1 szt

BROS Płytka na owady, 1 szt

Płytka BROS Jest nasączona parującą substancją owadobójczą do zwalczania much i innych owadów latających (m.in.: muszek owocówek, komarów, meszek, dorosłych postaci moli) oraz owadów biegających, (mrówek, karaluchów, prusaków i rybików cukrowych).
14,49 zł

 

BROS Płytka na owady, 1 szt


Płytka nasączona parującą substancją owadobójczą, przeznaczona do zwalczania much i innych owadów latających (m.in.: muszek owocówek, komarów, meszek, dorosłych postaci moli) oraz owadów biegających, (mrówek, karaluchów, prusaków i rybików cukrowych).

Działa na owady latające już po 30 min, a na owady biegające po 2 h, osiągając pełną skuteczność po 8 h od zastosowania. Pozostaje skuteczna nawet do 4 miesięcy. Pojedyncza płytka chroni pomieszczenia mieszkalne, gospodarcze, przemysłowe, itd. o powierzchni do 20 m2 (ok. 50 m3) przed owadami latającymi i biegającymi oraz przestrzenie zamknięte np. schowki, przed biegającymi.

Praktyczny kalendarzyk umieszczony na płytce informuje, kiedy należy wymienić ją na nową.

Sposób użycia:
  1. Płytkę wyjąć z opakowania i ustawić w miejscu o swobodnej cyrkulacji powietrza, ale z dala od przeciągów i bezpośredniego nasłonecznienia.
  2. Jeśli w pobliżu znajdują się artykuły spożywcze, należy je przykryć.
  3. W dolnym prawym rogu płytki znajduje się okrągły kalendarzyk, za pomocą którego można zaznaczyć miesiąc wymiany produktu na nowy.
  4. W tym celu należy przekręcić koło kalendarzyka tak, aby cyfra oznaczająca miesiąc wymiany (4 miesiące od otwarcia płytki) znajdowała się przy zaznaczonej na płytce strzałce.
5904517001329
42 szt.
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych