SKIN79 Rice Bubble Cleansing Mask - silnie oczyszczająca maseczka do twarzy

SKIN79 Rice Bubble Cleansing Mask - silnie oczyszczająca maseczka do twarzy

15,99 zł
Brutto
Maseczka w płacie, która zapewnia jednoczesny masaż! Maseczka oczyszcza skórę, nie powodując jej ściągnięcia czy wysuszenia.

Opis

SKIN79 Rice Bubble Cleansing Mask, to pierwsza maseczka w płacie zapewniająca efekt masażu jednocześnie! Maska, dzięki drobnym pęcherzykom powietrza, wnika głęboko w pory, dokładnie je oczyszczając. Zawiera w sobie naturalny detergent pozyskiwany z soku jabłkowego, który wytwarza delikatną, głęboko oczyszczającą pianę, nie naruszając przy tym naturalnej bariery lipidowej naskórka, nie występuje uczucie ściągnięcia czy przesuszenia, a skóra ma optymalny poziom nawilżenia. W składzie znajdziemy też wyciąg i filtrat z fermentowanego ryżu, bogate źródło witamin i minerałów. Występujący w ryżu kwas fitowy zwęża pory, działa antystarzeniowo, zwalcza przebarwienia i obkurcza rozszerzone naczynka. SKIN79 Rice Bubble Cleansing Mask:
  • to maseczka do twarzy o silnych właściwościach oczyszczających
  • wnika głęboko w pory i usuwa zanieczyszczenia
  • zawiera filtrat z fermentowanego ryżu
  • oczyszcza skórę, nie powodując jej ściągnięcia czy wysuszenia
  • pozostawia skórę odżywioną i rozjaśnioną
  Jak stosować? Minimum raz w tygodniu: 1. Umyć i stonizować twarz. 2. Rozmasować maskę przez opakowanie, aby równomiernie rozprowadzić składniki aktywne. 3. Rozłożyć maskę na suchej skórze, dopasowując do oczu i ust. 4. Po około 10 minutach zdjąć maskę. 5. Umyć i stonizować twarz. Uwaga! Po zdjęciu maski skóra może być minimalnie zaczerwieniona, jest to naturalny efekt działania maski, po chwili cera uspokaja się.

Szczegóły produktu

8809393401577

Opinie

Nie ma jeszcze opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.