HUGO BOSS The Scent Men, woda toaletowa 50 ml

HUGO BOSS The Scent Men, woda toaletowa 50 ml

Boss The Scent, to niezwykła woda toaletowa, która przypadnie do gustu wyzwolonym mężczyznom. To perfekcyjne połączenie pomiędzy pewnością siebie i nonszalancją - mieszanką cech, która naprawdę pociąga kobiety.


 
Boss The Scent, to niezwykła woda toaletowa, która przypadnie do gustu wyzwolonym mężczyznom. Szczególnie tym, którzy bardzo dobrze znają swoje pragnienia. Boss z tej serii pobudza wszystkie zmysły, nawet te, ukryte gdzieś bardzo głęboko pod skórą. Mężczyzna staje się pewny siebie, a takie cechy kobiety lubią u mężczyzn najbardziej. Mężczyna Boss The Scent, to świadomy obserwator świata. Każdy stawiany przez niego krok, to nowa przygoda, która owocuje przyjemną wonią owocu maninka posiadającego moc afrodyzjaki. Nowy, uwodzicielski zapach dla mężczyzn. Hugo Boss znalazł perfekcyjne połączenie pomiędzy pewnością siebie i nonszalancją - mieszanką cech, która naprawdę pociąga kobiety. Boss The Scent uwodzi kobiety niespiesznie, z pasją i w wysublimowany sposób. Takie uwodzenie angażuje wszystkie zmysły. Kompozycję perfum otwiera nuta imbiru. Serce zapachu zbudowano na nucie owocu maninka, afrykańskiego afrodyzjaku o aromacie marakui i rumu. Magnetyzująco męska nuta skóry u podstawy perfum utrwala zapach i nie pozwala o nim zapomnieć. Nuty Zapachowe: Nuty głowy: pikantny imbir robi zwodnicze i uduchowione pierwsze wrażenie Nuty serca: owoc Maninka łączy się z lawendą, aby spowijać skórę zmysłową aurą Baza: intensywna skóra pozostaje w pamięcina długo, ukazując magnetyczną męską charyzmę
Pojemność
50ml
Rodzaj
EDT (woda toaletowa)
Dla kogo
Mężczyzna
737052972268
Brak opini

Zobacz także

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.