PLAYBOY King Of The Game, woda toaletowa dla mężczyzn, 100ml

PLAYBOY King Of The Game, woda toaletowa dla mężczyzn, 100ml

Kiedy jest za łatwo, nie ma zabawy. Kochasz wyzwania, sprawdzanie swoich umiejętności na najtrudniejszych celach? Przyciągnij kobiety do siebie za pomocą wody toaletowej King of the Game: wybuchowa mieszanka czarnej kawy, zielonych jabłek i Jägerbomb z ultra-zmysłowymi nutami. Argument nie do zbicia.

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 
Woda toaletowa PLAYBOY King Of The Game, to koncepcja podparta odwołaniem się do wykształconych i bogatych mężczyzn. King of the Game oferuje przystępny zapach aromatyczno - drzewno - gourmandowy. Otwarciem kompozycji jest połączenie korzennego kardamonu, czarnego pieprzu i cytryny. Serce obejmuje zielone jabłko Granny Smith, akord Jägerbomb i czarną kawę, z bazą z paczuli, wanilii i cedru. Nuty zapachowe: Nuty głowy: kardamon, pieprz, cytryna Nuty serca: kawa, akord Jägerbomb, zielone jabłko Nuty bazy: wanilia, paczuli, cedr
3614222348399
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.