BYPHASSE  Profesjonalny zmywacz do...

BYPHASSE Profesjonalny zmywacz do paznokci, ochronny, 250 ml

Dostępny
8,99 zł
Brutto
Zmywacze do paznokci są kosmetykami, które nieodłącznie wiążą się z ich użyciem z czynnością zdobienia paznokci. Zmywają emalie, jak i ozdoby z paznokci naturalnych, ale i sztucznych. Idealnym produktem do usuwania lakieru, z każdego rodzaju paznokci, jest profesjonalny, ochronny i bezacetonowy zmywacz do paznokci firmy Byphasse.

Opis

Zmywacze do paznokci są kosmetykami, które nieodłącznie wiążą się z ich użyciem z czynnością zdobienia paznokci. Zmywają emalie, jak i ozdoby z paznokci naturalnych, ale i sztucznych. Idealnym produktem do usuwania lakieru, z każdego rodzaju paznokci, jest profesjonalny, ochronny i bezacetonowy zmywacz do paznokci firmy Byphasse. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zmywaczy do paznokci. Większość z nich spełnia jedynie swoją podstawową funkcję: rozpuszcza i zmywa emalię z paznokci naturalnych lub sztucznych. Dobry zmywacz to taki, który oprócz tego podstawowego zadania pełni również funkcję pielęgnującą. Taką funkcję pełni profesjonalny zmywacz do paznokci Byphasse. Jest to mocny i szybki zmywacz, który zadba o Twoje paznokcie i bezpiecznie usunie kolorowy lakier. Efektywnie poprawia on kondycję słabych paznokci. Produkt przeznaczony zarówno do naturalnych, jak i sztucznych paznokci. Nie zawiera acetonu.

Szczegóły produktu

8436097092727

Opinie

Nie ma jeszcze opini

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.