Płyny micelarne do twarzy

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Płyny micelarne do demakijażu i oczyszczania twarzy

Oczyszczanie twarzy to istotny element codziennej pielęgnacji. Czynność ta nie może się ograniczać jedynie do przemycia cery wodą z mydłem, gdyż konieczne jest użycie odpowiednich kosmetyków. Jednym z nich jest płyn micelarny, którym dokładnie usuniesz makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone na skórze. W naszej ofercie znajdziesz produkty najlepszych marek, takich jak Nivea, Mixa czy Garnier. Są one przetestowane dermatologicznie, dlatego oprócz wysokiej skuteczności wyróżniają się także bezpiecznym składem.

W formule płynów micelarnych zawarte są niewielkie cząsteczki zwane micelami. To one odpowiadają za wszechstronne działanie kosmetyku i sprawiają, że po oczyszczeniu skóra jest gładka, nawilżona i świeża. Ze względu na swoje właściwości, preparat ten zapewnia wieloetapową pielęgnację, zastępując mleczko do demakijażu, żel do mycia oraz tonik. To znacznie skraca czas potrzebny na pielęgnację oraz ogranicza konieczność stosowania kilku kosmetyków. Płyny micelarne do twarzy cieszą się sporą popularnością ze względu na swoje właściwości:

→ nie przesuszają skóry,

→ są bezpieczne nawet dla wrażliwej cery, 

→ mają lekką formułę, 

→ są wygodne w użyciu, 

→ nie pozostawiają na twarzy tłustego filmu, 

→ dokładnie usuwają makijaż oraz zanieczyszczenia. 

Płyny micelarne do demakijażu można także stosować z rana, aby odświeżyć skórę i przygotować ją do nałożenie kremu.

Dobre płyny micelarne w naszej ofercie

W asortymencie VICA znajdziesz najlepszej jakości kosmetyki o różnych właściwościach. Mamy m.in. płyny micelarne rozświetlające, nawilżające czy normalizujące. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków.

Produkt dodany do ulubionych