Balsamy i żele po goleniu dla mężczyzn

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Balsamy i żele po goleniu

Żele i balsamy po goleniu to idealny pomysł na to, by po skutecznym usunięciu zarostu w odpowiedni sposób postawić kropkę nad i. Ich funkcją jest natychmiastowe łagodzenie i zmiękczanie skóry po goleniu, a także działania bardziej długofalowe, jak nawilżanie i regeneracja naskórka. Jeśli wybierzemy właściwy preparat, po jego zastosowaniu skóra będzie nie tylko idealnie miękka, gładka i nawilżona, ale również promienna, zadbana i odprężona.

Żele i balsamy po goleniu przynoszące ulgę

Najważniejsze wydaje się jednak łagodzenie ewentualnych podrażnień skóry, jakie mogą powstawać podczas jej golenia. Uczucie przesuszenia, nieprzyjemnego napięcia, pieczenia, swędzenia, a nawet ciągnięcia – wszystko to wkrótce może być już tylko wspomnieniem, jeśli postawimy na odpowiednie balsamy po goleniu. Zbawienne będzie również ograniczenie rozwoju bakterii, a także zapewnienie efektu chłodzącego oraz matującego skórę. W osiągnięciu takich rezultatów mogą pomóc znane z właściwości nawilżających witamina E, prowitamina B5 oraz sok z brzozy, a także brak dodatku alkoholu etylowego.

Żele i balsamy po goleniu – wybierz odpowiedni zapach

W ofercie e-drogerii Vica.pl znajdziemy również balsamy i żele po goleniu przeznaczone dla mężczyzn, którzy mają brodę, np. takie z dodatkiem olejku z drzewa cedrowego. Ale to dopiero początek długiej listy możliwych do osiągnięcia intrygujących nut zapachowych. Do wyboru mamy zarówno wonie cięższe, przywodzące na myśl wodę kolońską, jak i kosmetyki pachnące delikatnie i świeżo, również te z dodatkiem mentolu. Wiedząc o tym, że balsamy i żele po goleniu utrzymują się długo na skórze, możemy dobrać specyfik o odpowiednim, męskim zapachu, który będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.