Kredki do brwi i rzęs

Pokazano 1-24 z 121 pozycji

Kredki do oczu

Kredki do oczu to jeden z tych kosmetyków kolorowych, których zastosowanie pozwala osiągnąć szybki i wyrazisty efekt. Wystarczy chwila, by oprawa oczu została pięknie podkreślona – zgodnie z naszym nastrojem czy okazją. W zależności od rodzaju zastosowanego produktu możemy uzyskać zarówno niezwykle subtelny, jak i bardzo drapieżny look. Do wyboru mamy m.in. takie artykuły, jak konturówka do powiek, miękka kredka do oczu, wodoodporne kredki do oczu oraz automatyczne kredki do oczu.

Wodoodporne kredki do oczu, konturówki i inne kosmetyki

Ogromną popularnością cieszy się miękka kredka do oczu, która łatwo się rozprowadza i ma lekką konsystencję. Najlepiej, gdy produkt jest wodoodporny, a także pozwala osiągnąć zarówno precyzyjną kocią kreskę, jak i taką przydymioną, roztartą, a efekt utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek. Dostępne są kredki do oczu w wielu kolorach, w tym czarne, brązowe i grafitowe, a także kredki do wodnej linii oka w jasnych barwach. Warto też zwrócić uwagę na eyelinery oraz markery w pisaku, pozwalające tworzyć bardzo wyrazisty makijaż.

Kredki do oczu – wybierz dobrze

Kredki do oczu mogą mieć formę tradycyjną bądź też wykręcanego sztyftu w plastikowej oprawce. Niektóre tego typu produkty, w tym wodoodporne kredki do oczu, wyposażone są w gąbeczkę do blendowania czy też gumeczkę do rozcierania kreski dla efektu smokey eyes, a także temperówkę do ostrzenia kredki umieszczoną w oprawce. Dzięki temu kredka jest zawsze zaostrzona, co pozwala osiągnąć optymalną precyzję aplikacji. W sklepie Vica.pl możemy wybierać kredki do oczu spośród dziesiątek produktów znanych i lubianych marek, jak Eveline Cosmetics, Golden Rose, Pierre Rene, Rimmel, PuroBio, Miyo czy MUA.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.