Płyny do higieny intymnej

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Żele do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej to jeden z tych kosmetyków, których po prostu nie może zabraknąć w łazience świadomej i dbającej o zdrowie kobiety. Codzienna pielęgnacja okolic intymnych środkami o neutralnym pH pomaga utrzymać je w dobrej kondycji, w tym zapobiegać rozwojowi bądź nawrotom rozmaitych infekcji. Jest to możliwe nie tylko dzięki przywracaniu fizjologicznej równowagi przez środki do higieny intymnej, ale i za sprawą ich działania antybakteryjnego czy też przeciwgrzybiczego.

Płyn do higieny intymnej – kobiecość w centrum zainteresowania

Poza aspektem czysto higienicznym niezwykle ważne jest też subiektywne poczucie odświeżenia i komfortu. A to możemy uzyskać dzięki optymalnemu doborowi substancji myjących, odżywczych i pielęgnacyjnych, jakie dobrej jakości płyny do higieny intymnej mają w swoim składzie. Są to np. minerały, witaminy, fitosterole, fosfolipidy, retinol, oczar wirginijski, len, piwonia, gruszka, konopie, malwa, kora dębu, aloes, konwalia, a także porost islandzki o działaniu przeciwbakteryjnym oraz kwas mlekowy, który działa korzystnie na wzrost naturalnej flory bakteryjnej.

Płyn do mycia intymnego – wybierz najlepiej

Zawarte w dobrych płynach do higieny intymnej substancje czynne odpowiadają m.in. za skuteczne oczyszczanie skóry – bez podrażniania jej czy też naruszania naturalnej bariery ochronnej. Liczy się też łagodzenie stanów zapalnych, suchości skóry oraz swędzenia, a także zapobieganie występowaniu infekcji. W e-drogerii Vica.pl znajdziemy świetne środki do higieny intymnej takich marek i linii, jak Ziaja Intima, Lactacyd Femina, Lactacyd Plus, Lactacyd Girl, Lactacyd Oxygen Fresh, Joanna Naturia, Dermomed, Byphasse, Bambino Rodzina, Instituto Espanol, Biały Jeleń, Green Pharmacy, Gentle Day, Nutka czy Avenil.

Produkt dodany do ulubionych