Woda po goleniu dla mężczyzn

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Dobra woda po goleniu, czyli…

Szukasz dobrej wody po goleniu? Dobrze trafiłeś. Woda po goleniu to, jak wiadomo, najdelikatniejsza z form koncentratu olejków zapachowych stosowana przez mężczyzn po pozbyciu się zarostu na twarzy. Zawiera około 2-4 procent substancji zapachowych rozpuszczonych w alkoholu o niewielkim stężeniu, co sprawia, że doskonale odświeża i orzeźwia, nie tracąc swoich właściwości antyseptycznych, wywołuje jednak jednocześnie o wiele słabszy efekt pieczenia skóry. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, nie wywołując podrażnień. Dobra woda po goleniu zawiera, oprócz esencji zapachowych i alkoholu także substancje działające regenerująco, łagodząco i nawilżająco, takie jak gliceryna czy alantoina.

Woda kolońska po goleniu – klasyka gatunku

Twórcą tradycyjnej, używanej jeszcze przez naszych dziadków wody kolońskiej (eau de cologne) był Włoch, perfumiarz Jean Marie Farina. Na początku osiemnastego wieku osiadł on w Kolonii, gdzie od 1708 roku zaczął produkować „cudowną wodę” – aqua mirabilis. Wyprodukował ją jako mieszankę olejków eterycznych i niemal czystego alkoholu, i błyskawicznie zawojował rynek. Dziś wodę kolońską tworzy się wciąż wedle tej samej receptury, mieszając olejki zapachowe o stężeniu 3-5 procent w 70-80-procentowym alkoholu. Po wielu latach na rynku woda kolońska wciąż nie traci popularności.

Woda po goleniu i woda kolońska w ofercie sklepu Vica.pl

W sklepie vica.pl znajdziecie duży wybór wód po goleniu oraz wód kolońskich znanych i cenionych marek, takich jak między innymi: Adidas, Azzaro, Baldessarini, Brutal, Calvin Klein, Carolina Herrera, Clinique, Dior, Gillette, Giorgio Armani, Gurlain, Hugo Boss, Instituto Espaniol, James Bond 007, Jean Paul Gaultier, La Rive, Loreal, Michel Jordan, Nivea, Old Spice, Prada, Shiseido, STR8, Tabac, Versace, Vica czy Yves Saint Laurent. Oferowane przez nas wody po goleniu wyróżniają się doskonałymi i różnorodnymi kompozycjami zapachowymi, które doskonale eksponują męski styl, podkreślając indywidualność i najszlachetniejsze cechy mężczyzny. Zapraszamy na zakupy w Vica.pl!

Produkt dodany do ulubionych