Tusze do rzęs (mascary)

Pokazano 1-24 z 58 pozycji

Tusze do rzęs – idealne wykończenie makijażu

Tusze do rzęs bez wątpienia należą do najważniejszych kosmetyków, jakie możemy znaleźć w kobiecych kosmetyczkach. To kluczowy produkt nawet najbardziej podstawowego niezbędnika; nawet te panie, które nie lubią się malować i na co dzień tego nie robią, chętnie sięgają właśnie po mascary. Wystarczy bowiem jedynie kilka ruchów, aby unieść rzęsy, podkręcić je, wydłużyć oraz zwiększyć ich objętość. W skrócie – nadać spojrzeniu zalotny wygląd.

Mascary na każdą okazję

W zależności od tego, jaki tusz do rzęs wybierzemy, możemy uzyskać efekt bardziej naturalny bądź też wyrazisty, spektakularny look wieczorowy. W e-sklepie Vica.pl znajdziemy ogromny wybór produktów, które nam to umożliwią. Wśród nich – zarówno znane międzynarodowe marki, jak i te bardziej niszowe, choć nie mniej lubiane. Na długiej liście są m.in. tusze do rzęs sygnowane przez RIMMEL, L'Oreal, Maybelline, ale i MIYO, PIERRE RENE, GOLDEN ROSE, PuroBio, PAESE, GOSH czy Eveline Cosmetics.

Tusz do rzęs do zadań specjalnych

Wśród mascar oferowanych przez e-drogerię Vica znajduje się np. tusz do rzęs Maybelline Falsies Lash Lift, pomagający osiągnąć spektakularny efekt liftingu rzęs. Niezwykłą długość i objętość bez grudek, smug czy łusek możemy uzyskać dzięki podwójnie zakrzywionej szczoteczce do podnoszenia rzęs oraz formule nasyconej włóknami. Z kolei innowacyjna, elastyczna, zginana szczoteczka mascary L`Oreal Paris Unlimited zdecydowanie ułatwia precyzyjną aplikację – jest w stanie dotrzeć nawet do najkrótszych rzęs, rozdzielając je, wydłużając, unosząc i podkręcając, co daje niesamowity efekt sztucznych rzęs. Natomiast tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational – dzięki niezwykłej silikonowej szczoteczce o kształcie wachlarza – pozwala doskonale rozczesać i rozdzielić rzęsy, a także pokryć je tuszem od nasady aż do końca, podkreślając każdą z osobna i nadając spojrzeniu wyjątkową głębię.

Produkt dodany do ulubionych