Kredki do oczu

Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Najlepsza kredka do oczu – możesz ją mieć!

Kredki do oczu to uniwersalne kosmetyki do makijażu oczu, których zastosowanie ma przede wszystkim optycznie powiększyć i mocniej zaznaczyć oczy, ale również podkreślić spojrzenie i nadać mu głębię. Ten sam efekt można jednak uzyskać na kilka różnych sposobów, a standardowa linia malowana na dolnej powiece to tylko jeden z nich. Możemy zdecydować się również na modny efekt przydymionego oka – smokey eyes (bez konieczności sięgania po cienie do powiek), a także na wyraźne linie nanoszone na powiekę górną, np. jako dopełnienie looku w stylu lat 60. XX wieku. W osiągnięciu spektakularnego rezultatu pomóc nam może szereg rozmaitych produktów tego typu, jak żelowa kredka do oczu, wodoodporna kredka do oczu, a także wyjątkowo trwała kredka do oczu.

Kredki do oczu – bogata kolorystyka

Choć to czarna kredka do oczu uważana jest za tę najbardziej klasyczną, możemy sięgnąć również po takie kosmetyki, jak wyglądające nieco bardziej naturalnie brązowa kredka do oczu czy też cielista kredka do oczu. Inne ciekawe opcje to kredki do oczu w kolorach szarym, zielonym, fioletowym, niebieskim, turkusowym oraz białym (do stosowania np. wzdłuż linii wodnej), a także metaliczne w rozmaitych odcieniach. Dostępne są też kredki o zróżnicowanym poziomie twardości, pozwalające uzyskać rozmaite efekty makijażu – zarówno cienkie linie o idealnie równych krawędziach, jak i takie mocno roztarte i nierównomierne, znane ze smokey eyes.

Najlepsza kredka do oczu – ogromny wybór

W drogerii internetowej Vica.pl znajdziemy kredki do oczu w różnych postaciach, np. takie wykręcane, których nie trzeba temperować, w łatwych w użyciu pisakach oraz tradycyjne w ołówku, niekiedy z dołączoną temperówką, a także kredki automatyczne z dołączoną gąbką bądź też gumką do rozcierania produktu. Tym, co je wyróżnia są odpowiednie konsystencja i forma, pozwalające uzyskiwać wymarzone efekty z precyzją i w krótkim czasie, a także wysoka trwałość i długie utrzymywanie się produktu na skórze. Możemy tu zaopatrzyć się w najlepsze kredki do oczu takich firm, jak Pierre Rene, MIYO, Rimmel, Eveline Cosmetics, Maybelline, PuroBio, Golden Rose, GOSH, MUA oraz Paese.

Produkt dodany do ulubionych